24 Mayıs 2017

Terleme ve kötü kokuya MiraDry’la son verin

ender sarac miradry

Vücut ısımızı değişen sıcaklıklara göre dengelemek ve toksinleri atmak için terleriz. Kimi psikolojik etkenler, menopoz, hormonal düzensizlikler de terlemeyi artırır.

Koltuk altımız ter bezlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Giysilerde iz bırakır, havasız bir bölgede olduğundan çok çabuk bakteri üretir ve kötü kokuya sebep olur. Mikrodalga enerjisi ile koltuk altındaki ter bezlerini etkisiz hale getiren Miradry, koltuk altı terlemesini durduran tek seanslık kalıcı bir çözümdür.

TER LEKESİ VE KOKUSUNA KALICI ÇÖZÜM SUNAR
Koltuk altı terlemesi ve ter kokusuna kalıcı bir çözüm sunan MiraDry; mikrodalga enerjisi ile koltuk altındaki ter ve koku bezlerini (Ekrin, Apokrin) 45 dakikalık bir tedaviyle kalıcı olarak etkisiz hale getiriyor.

SADECE KOLTUK ALTLARINDA UYGULANIR, GENEL TERLEME MEKANİZMASINA ETKİ ETMEZ

Sadece koltuk altındaki ter ve koku bezlerini hedefleyen sistemle bu bölgedeki terleme % 95’lere varan oranda azalıyor, ter izi ve kötü koku da ortadan kalkıyor.

TEK SEANSLIK VE KALICI BİR UYGULAMADIR

Lokal anestezi eşliğinde uygulanan yöntemle tek seansta ve kalıcı olarak koltuk altı terlemesine son veriliyor.

FDA ONAYINA SAHİP GÜVENLİ KONFORLU BİR YÖNTEMDİR

Sistemin uygulayıcısı Dr. Ender Saraç; MiraDry teknolojisinin FDA onaylı hassas odaklı enerjiyle çalıştığı için çevre dokularda hasar yaratmadığını ve konforlu bir uygulama olduğunu belirtiyor. Ter bezlerinin sadece % 2’si koltukaltı bölgesinde olduğundan vücut diğer bölgelerden terlemeye devam edebiliyor. Yöntem, uygulandığı günden itibaren etkisini göstermeye başlıyor.

www.miradry.com.tr

*MiraDry Türkiye’de Kuark Medikal tarafından temsil edilmektedir.

www.kuark.com.tr

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It