11 Kasım 2020

Siemens Healthineers Shape 21 başlıyor

Siemens Healthineers02

Sağlık sektörünün önde gelen uzmanlarının katılımıyla geleceği şekillendiren inovasyonların ele alınacağı Shape 21 etkinliğine katılım için kayıtlar açıldı.

Siemens Healthineers, Shape 21 etkinliği ile tüm dünyadan önde gelen doktorları, radyoloji ve laboratuvar profesyonellerini, sağlık kurumu yöneticilerini ve sektör liderlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 17 Kasım 2020 tarihinde Türkiye saati ile 18:00-19:00 arasında gerçekleşecek bir saatlik sanal forumda Siemens Healthineers uzmanları sağlık sektöründe çığır açacak inovasyonları tanıtacak, sağlık servislerini dönüştürerek ve dijitalizasyonun gücünden faydalanarak katma değerli bakım hizmetleri sunmaya yönelik fikirlerini katılımcılarla paylaşacak.

Tüm sağlık sektörü profesyonellerinin katılımına açık olan Shape 21’da katılımcılar, dünyanın önde gelen sağlık çözümleri sağlayıcısı Siemens Healthineers’ın sektör geleceğine ilişkin öngörülerini, görüntü edinme konusundaki engelleri nasıl aştığını, laboratuvar diagnostiğinin kapsamını genişletmeye yönelik hedeflerini, uzaktan yönetilen robotlarla sağlık hizmetlerini nasıl kökten değiştirebileceğini ve çok daha fazlasını doğrudan Siemens Healthineers yetkililerinden dinleme imkanına sahip olacak.

Bununla birlikte, Siemens Healthineers Shape 21 Forum etkinliğinin ardından Shape 21 Experience adlı üç günlük bir interaktif etkinlik de gerçekleştirilecek. Siemens Healthineers Shape 21 Experience de ise katılımcıları Siemens Healthineers ekibiyle ve teknoloji uzmanlarıyla bire bir toplantılar ve inovasyon sohbetlerinden devrim yaratan Siemens Healthineers inovasyonlarının canlı tanıtımlarına, yeni fikirler ve içgörüler edinmeye ve yeni teknolojileri keşfetmeye kadar birçok olanak bekliyor.

17 Kasım 2020 tarihinde sanal olarak düzenlenecek Siemens Healthineers Shape 21 etkinliğine katılmak için kaydınızı bu link üzerinden yapabilirsiniz: https://events.siemens-healthineers.com/shape21

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It