22 Ekim 2020

Siemens Healthineers En Yeni Çözümleri ve Özel Etkinlikleri ile EANM Kongresi’nde

Siemens SNMMI A8

Siemens Healthineers EANM’da PET/CT Portföyünün Yeni Üyesini Tanıtacak

Sağlık sektörünün geleceğini şekillendiren Siemens Healthineers, moleküler görüntüleme alanının en önemli etkinliklerinden biri olan EANM Kongresi’ne en yeni çözümleri ve düzenleyeceği özel etkinliklerle katılıyor.

 

Avrupa Nükleer Tıp Derneği (EANM) tarafından düzenlenen ve moleküler görüntüleme alanının en önemli etkinliklerinden biri olan EANM Kongresi, bu yıl 22-30 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 33. EANM Kongresi, COVID-19 salgını önlemleri kapsamında bu yıl online düzenleniyor.

Sağlık sektörünün geleceğini şekillendiren Siemens Healthineers, EANM Kongresi’nde en yeni çözümleri ve düzenleyeceği özel etkinliklerle yer alacak. Sekiz gün sürecek online kongre kapsamında Siemens Healthineers uzmanları, uydu sempozyumlarda Moleküler Görüntüleme ürün portföyündeki yenilikleri paylaşacak. EANM’in sanal stant alanında ise ziyaretçiler Siemens Healthineers Moleküler Görüntüleme Ürün Portföyü ile ilgili detaylara ve yeniliklere interaktif olarak ulaşabilecek. Sanal stantta ayrıca Siemens Healthineers’ın yapay zekâ odaklı iş istasyonu çözümleri de katılımcılarla paylaşılacak.

23 Ekim Cuma günü ise Türkiye saati ile 13:15-14:45 arasında 4. Kanalda gerçekleşecek “Bigger Perspective 4 Better Answers” (Daha İyi Yanıtlar İçin Daha Geniş Bir Perspektif) başlıklı uydu sempozyumunda Siemens Healthineers Moleküler Görüntüleme vizyonu ve yeni nesil PET ürün portföyü hakkında önemli bir duyuru da bulunacak.

Sempozyumun ardından saat 15:00’da Siemens Healthineers PET/CT ürün ailesinin yeni üyesi olan sistem ilk kez sanal ürün lansmanı ile tanıtılacak. EANM 2020 kapsamında ayrıca Siemens Healthineers uzmanlarının katılımıyla farklı alanlara odaklanan onlarca bilimsel oturum da gerçekleşecek.

Online EANM 2020 Kongresi’ne katılmak, Siemens Healthineers’ın sağlık sektörünü dijitalizayonu için sunduğu yenilikçi gelişmeleri ve çok daha fazlasını görmek için bu sayfayı; Siemens Healthineers PET/CT ürün lansmanına katılmak için de bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It