17 Temmuz 2020

Siemens Healthineers ECR 2020’de Radyolojinin Dijital Dönüşümüne Odaklanıyor

IMG_9346

ECR 2020, COVID-19 pandemisi nedeniyle bu yıl sanal olarak düzenlenecek. Siemens Healthineers, ERC 2020 katılımcıları için radyolojide görüntüleme ve tedavinin dijital dönüşümünü tüm yönleriyle ele alırken, her hasta için her seferinde doğru kararı vermeye yardımcı olan hassas tıp ve tedaviye yönelik çözümlerini de tanıtacak.

 

Radyoloji dünyasının en önemli etkinliklerinden ECR (European Congress of Radiology-Avrupa Radyoloji Kongresi), 15-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Avrupa Radyoloji Topluluğu tarafından yapılan açıklamaya göre kongre, COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl online yapılacak.

Her yıl alanında uzman isimler ve radyoloji çözümleriyle kongreye katılan Siemens Healthineers, bu yılki ECR’de radyolojide hasta bakımını iyileştirmek için görüntüleme ve tedavinin dijital dönüşümüne odaklanacak. Siemens Healthineers uzmanları, özellikle COVID-19 döneminde daha iyi sonuçlar ve daha yüksek verimlilikle sağlık uzmanlarına yardımcı olacak çözümlerini ve yeni döneme dair öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.

ERC 2020 kapsamında düzenlenecek Online Uydu Sempozyum oturumlarında, görüntüleme alanındaki en yeni inovasyonlar, hassas tıp alanındaki geliştirmeler ve hasta bakımında yaşanan dönüşüm Siemens Healthineers uzmanlarının da katılacağı sunumlar ve canlı tartışmalarla değerlendirecek. ECR 2020 katılımcıları, online ECR 2020’de Siemens Healthineers’ın sanal standını gezerek radyoloji alanında öne çıkan çözümleri inceleyebilecek. Katılımcılar, aynı zamanda kişisel destek almak istedikleri konularda bir Siemens Healthineers uzmanına ulaşarak bire bir online görüşme yapabilecek.

Siemens Healthineers CEO’su Bernd Montag radyolojide dijitalizasyonu değerlendirecek

30’a yakın sunum ve canlı tartışmanın gerçekleşeceği online ECR 2020’de 17 Temmuz Cuma günü, Türkiye saati ile 12:45-13:15 arasında düzenlenecek genel oturum, Siemens Healthineers CEO’su Bernd Montag’ın katılımıyla gerçekleşecek. Montag, “İnsana daha fazla odaklanan sağlık hizmetlerine yolculuk” konulu konuşmasında dijitalizasyona dair öngörülerini paylaşacak. Siemens Healthineers uzmanlarının yer alacağı diğer oturumlar ise şöyle:

  • 18 Temmuz, 14:00-14:45

Akciğer hastalığı değerlendirmesinin geleceği: Küresel pandemi, uluslararası iş birliği ve hızlı yapay zekâ gelişimi nasıl ‘yeni bir normal’ yaratıyor?

  • 19 Temmuz, 11:00-11:45

 

Riske göre ayarlanan meme kanseri taramasında stratejiler

 

Online düzenlenecek ECR 2020’ye katılarak radyoloji alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenebilir, Siemens Healthineers uzmanlarıyla bire bir görüşebilir ve çözümleri yakından inceleyebilirsiniz. Siemens Healthineers oturumlarına katılmak için kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It