24 Mart 2017

OLED Monitör ile Medikal Görüntülemelerde Yüksek Standardı Yakalayın

ateksıs 1PVM-2551MD

Dünyada İlk Ve Tek Medikal Oled Monitör Sony PVM-2551MD Ateksis İle Türkiye’de!

 

PVM-2551MD 24,5 inç Full HD OLED Medikal Monitör

Olağanüstü resim kalitesi ve medikal kullanıma uygun tasarımıyla Organik Işık Yayan Diyot ( OLED ) teknolojili PVM-2551MD, üstün kalitede tıbbi izleme dönemini başlatıyor.

PVM-2551MD, geliştirilmiş özel OLED işlemcilidir ve gelişmiş kritik görüntü izleme standardını oluşturmaktadır. Sony’nin yenilikçi OLED teknolojisi, neredeyse hiç hareket bulanıklığı olmadan simsiyah, yüksek kontrastlı, doğru renk üretimi ve hızlı yanıt süreleri sunar.

PVM-2551MD ayrıca genellikle ameliyat sırasında bir elektro cerrahi bıçak kullanıldığında oluşan monitördeki etkileri azaltan yüksek performanslı bir parazit filtresi kullanır. PVM-2551MD, 100 mm delik mesafesini kapsayan VESA montaj standardıyla da uyumludur; bu da onu çok çeşitli medikal kurulumlarla kullanım için ideal hale getirir.

OLED Teknolojisi

Geniş dinamik aralık

Gösterilen görüntünün karanlık alanlarında doğru renk üretimi

Sony TRIMASTER EL teknolojisi sayesinde Sony OLED monitör, kaynak sinyalin aslına uygun, saf siyah üretme kapasitesine sahiptir. Özellikle karanlık görüntüler için üstün renk üretimi sağlar. Bu da, tıp uzmanlarının her bir görüntüdeki en güç algılanan ayrıntıları bile gözlemlemesine olanak sağlar. Örneğin; kan damarları, diyafram ve yağ gibi dokuların soluk renk farkları düşük ışık koşullarında doğru şekilde üretilir.

Hızlı Yanıt

Neredeyse sıfır hareket bulanıklığı

OLED elektrikli ışıldayan katman doğası gereği tüm elektrik akımı girişlerine yanıt verdiğinden, neredeyse hiç gecikme olmadan ışık yayar. Böylece hızlı hareket eden görüntüler için üstün hızlı yanıt performansı elde eder. Bulanıklığın olmadığı bu verimli hızlı yanıt süresi, sert endoskopik cerrahi ve esnek endoskopi incelemesi gibi çok çeşitli kritik medikal uygulamalar için yararlıdır.

Geniş Renk Gamı

Renklerde küçük farklılıklar üretir

OLED teknolojisi, bugüne kadar sunulan tüm Sony monitörlerin en büyük renk aralıklarını görüntüler. Sony mikro boşluk yapısı, RGB renk doğruluğunu kalibre etmek ve stabilize etmek için doğru renk filtreleriyle birlikte optik rezonans etkisini kullanır.

Bu kombinasyon, ortam ışığı yansımasının azaltılmasında da etkilidir, bunun sonucunda özellikle de parlak ortamlarda neredeyse hiç bozulma olmadan derin renk üretimi elde edilebilir.

Sony Medikal Türkiye’nin yetkili distribütörü olan Ateksis ile irtibata geçebilirsiniz.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It