18 Şubat 2016

OKUNAN BİR DERGİ OLMAK BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Medikal sektörde 20 yıllık dergi tecrübemizi geçtiğimiz yıl kendi dergimizi çıkararak taçlandırmıştık. Medikal News dergimiz yayın hayatına başlayalı 1 yıl oldu.

Medikal sektörde 20 yıllık dergi tecrübemizi geçtiğimiz yıl kendi dergimizi çıkararak taçlandırmıştık. Medikal News dergimiz yayın hayatına başlayalı 1 yıl oldu. 2015 Şubat’ta ilk sayımız ile sektöre merhaba dedikten bu yana geçen sürede sektörün büyük ilgisini ve desteğini gördük. Bu bizleri mutlu etti.

Sektörün büyük firmalarının dergi kalitemizi, içeriğimizi ve doğru adreslere dağıtım sistemimizi görüp Medikal News ile çalışmaya başlamaları bizi heyecanlandırıyor. Her sayı bir önceki sayıdan daha güzel dergi hazırlamaya teşvik ediyor bizi. Biz reklam almak için dergicilik yapmıyoruz. Amacımız sağlık sektörüne bir şeyler katmak. Sektörün, okuyabileceği bir dergi hazırlamak. Bunu başardığımızı görmek bize yetiyor.

Geçenlerde aynı kulvardaki bir derginin reklam müdürünün; “Kiminle konuşsam Medikal News’in kendilerine ulaştığını ve her hastanede gördüklerini söylüyorlar” demesi doğru yolda olduğumuzun ispatı adeta. Biz bu şevk ve heyecanla yolumuzda ilerleyeceğiz. Sektörün her zaman yanında olacağız.

Sağlık sektörünün en büyük fuarı expomed Eurasia’ya ise az bir süre kaldı. Fuar, 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında medikal sektörünü alıcılarla buluşturacak. Yurt dışından da firmaların ve alım heyetlerinin katılacağı fuara bu yıl büyük ilginin olacağı bekleniyor. Fuarda bu yıl bilimsel etkinliklere de ağırlık verilmiş. T.C. Sağlık Bakanlığı ve ilgili kurumlarının desteklediği fuarı TÜMDEF, SEİS gibi sektörün önemli STK’ları da üye dernekleriyle birlikte destekliyor. Bu arada; expomed Eurasia ve eş zamanlı yapılacak olan Labtechmed Eurasia fuarlarına katılan firmalara KOSGEB tarafından destek de verilmekte. Türkiye’deki kamu ve özel sektördeki hastanelerin satın alma müdürlerinin, hastane yöneticilerinin ve doktorların katılacağı fuarda tüm medikal firmalar stantları ile yer almalı. Medikal News dergisi olarak fuarda açacağımız standımıza tüm sektör temsilcilerini bekleriz.

Yeni bir sayıda buluşmak dileğiyle,

Esen kalın…

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It