19 Ekim 2018

Nüve kuruluşunun 50. Yıl dönümünü 7. Bayiler Toplantısı’nda coşkuyla kutladı

nuve 1

 

Nüve kuruluşunun 50. Yılında, 6 -9 Ekim 2018 tarihlerinde 7. Bayiler Toplantısı organizasyonunu gerçekleştirdi. Belek Antalya, Gloria Golf Resort Otel’de yapılan 7. Bayiler Toplantısı’nda Nüve’nin yurtiçi ve yurtdışı bayi teşkilatı en üst düzeyde temsil edildi. Nüve bayileri tarafından sabırsızlıkla ve merakla beklenen organizasyon, 6 Ekim 2018 tarihinde “Hoşgeldiniz Kokteyli” ile başladı. Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen Nüve bayileri, Kokteyl’de Nüve Puzzle’ı yaparak 50. Yıl kutlamasına damgalarını vurdular. Nüve İhracat Müdürü Sertan İnce ve Yurtiçi Satış Müdürü Miyase Ülker Kokteyl’de yaptıkları konuşmada bayileri bir arada görmekten duydukları mutluluğu ifade ederek “Hoşgeldiniz” dediler. Ardından akşam yemeği ile ilk günün programı sona erdi. 7 Ekim 2018 tarihinde tüm Nüve bayileri Açılış Toplantısı’nda hazır bulunarak resmi açılışa iştirak ettiler.

Toplantının resmi açılışı Nüve Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Beril İzgin ve Nüve Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Mizyal İzgin Hergül tarafından yapıldı. İzgin ve Hergül, açılış konuşmalarında 7. Bayiler Toplantısı’nda Nüve Ailesini bir arada görmekten duydukları mutluluğu ve 50. Kuruluş yıldönümünü birlikte kutlamaktan duydukları onuru ifade ettiler. Açılış Toplantısı’nın hemen ardından Nüve bayileri iki ayrı salonda Türkçe ve İngilizce olarak eğitimlere başladılar. Eğitimlerin konusu, Nüve Bayiler Toplantıları’nın değişmez unsuru olan yenilikler ve yeni ürün tanıtımlarıydı. Nüve 4.0 ve İklimlendirme konulu sunumlar 7 Ekim 2018 Pazar günü öğleye kadar süren ilk gün eğitimlerinin konularıydı. Sunumlar Ar-Ge Md. Yrd. Davut Tümer, Servis Mühendisi Mehmet Güzel, Ar-Ge Mühendisi Ali Albayraktaroğlu ve İhracat Bölge Koordinatörü Damla Aksungur tarafından yapıldı. Ardından Nüve bayilerinin ilgi gösterdiği antik şehir turu başladı. Nüve, eğitimlerin yanında bayilerine kültürel anlamda da seçenek sunarak organizasyonlarına farklılık katıyor. Yurtdışı bayiler kadar yurtiçinden gelen bayilerin de büyük beğenisini gören Side Antik Şehri’nde katılımcılar tarihin derinliklerine yolculuk yaptılar. 8 Ekim 2018 Pazartesi günü programın en yoğun günüydü. Gün boyu süren eğitimlerde Nüve’nin yeni ve Türkiye’nin ilk Kan Torbası Santrifüjü NF 3000R cihazı, yeni nesil Akıllı Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini SC 120 ve yeni nesil Akıllı Test Kabini TK 120 cihazları Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya ve Nüve İhracat Müdürü Sertan İnce tarafından tanıtıldı. Bayilerin bizzat kendileri ve Satış Müdürleri’nin katıldığı eğitimlerde yeni ürünler büyük bir beğeniyle karşılandı.

Nüve bugüne kadar yaptığı Bayiler Toplantılarında olduğu gibi bu organizasyonda da ürün tanıtımının dışında farklı bir konuya da yer verdi. Mehmet Auf tarafından iki farklı dilde yapılan “Değişim ve Değişime Ayak Uydurmak” konulu seminer katılımcıların büyük ilgisini topladı. Nüve 7. Bayiler Toplantısı’nın kapanışı duygu yüklü ve gurur veren görüntülerle doluydu. Kapanış konuşmasını yapan Nüve Yönetim Kurulu Üyeleri Beril İzgin ve Mizyal İzgin Hergül, Nüve Ailesi’nin değerli mensuplarına 50. Yıl 7. Bayiler Toplantısı’na katılımları için teşekkür etti. Daha sonra katılımcı bayilere 50. Yıl anısına hazırlanan hediyeler sunuldu. Toplantı sonunda Nüve Ailesi, geleneksel aile fotoğrafı karesinde yer alarak bu anı ölümsüzleştirdiler. 8 Ekim 2018 akşamı yapılan Gala Yemeği, Nüve Ailesi için özel bir anlam taşıyordu.1968 yılında kurulan Nüve, kuruluşunun 50. Yıl kutlamasını Nüve 7. Bayiler Toplantısı Gala Yemeği’nde bayileri ile yaptı. Nüve Ailesi’nin coşkuyla kutladığı 50. Yıl Gala Yemeği’nde duygusal anlar yaşandı. Nüve Yönetim Kurulu Üyeleri Beril İzgin, Mizyal İzgin Hergül ve Demet Küçükçelen Güven ve beraberinde Nüve Bölüm Müdürleri ve Müdür Yardımcıları hep birlikte 50. Yıl pastasını kestiler. 7. Bayiler Toplantısı’nın sonunda bayiler, Nüve Ailesi’nin bir mensubu olmaktan duydukları mutluluğu belirterek nice kutlamalara birlikte ulaşmayı dilediler. 1968 yılında kurulan Nüve ülkemizin laboratuvar cihazları ve sterilizasyon teknolojisi alanında ilk seri üretimini yapan firması olarak, yurtiçinde 28 bayisi ve dünya coğrafyasına dağılan 106 ayrı ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin gurur duyduğu markalarından birisidir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It