11 Nisan 2017

Nüve, Expomed Eurasia Fuarı’na katıldı

nuve 2

Nüve, 30 Mart – 02 Nisan 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Avrasya’nın uluslararası standartlara sahip medikal fuarı Expomed Eurasia’ya katıldı. Türkiye’nin en büyük ve en köklü Tıp Fuarı olarak bilinen Expomed Eurasia Fuarı’na Nüve, 7 yıl gibi uzun bir aradan sonra tekrar katıldı. Elektro Medikal Ekipman ve Medikal Teknolojileri’nin yer aldığı 3. Salon’da 324B numaralı standında tanıtım yapan Nüve gerek bayileri gerek Nüve kullanıcıları gerekse sektör firmalarının yoğun ziyaretleri ile karşılandı.

Geniş ürün grubu

Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklere yer verdi. İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Güvenlik Kabini, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübatör, Derin Dondurucu cihazları Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken, yeni N-Prime mikroişlemci uygulaması ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Ziyaretçiler Nüve ürünlerindeki yenilikler konusunda bilgi alarak fuarda Nüve’yi görmekten duydukları mutluluğu ifade ettiler. Nüve standına yoğun ziyaret Nüve, Expomed 2017’de, standında, Sağlık Bakanlığı ve sağlık sektörünün sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini de ağırladı. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Yatırım Modelleri Daire Başkanı Züfer Arslan fuarın birinci günü Nüve’yi ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

Fuarın üçüncü gününde Nüve Genel Müdürü Beril İzgin ve Genel Müdür Yardımcısı Mizyal İzgin Hergül, Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yrd. Dr. Ali Sait Septioğlu, SGK Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Recep Uslu, Klinik Araştırmalar Daire Başkanı Asım Hocaoğlu ve beraberinde sektörün sivil toplum kuruluşları SADER Genel Başkanı Ali Şengel ile TÜMDEF Genel Başkanı Kemal Yaz’ı ağırladı.

Nüve, sektörün köklü üreticilerinden birisi olarak Expomed Fuarı’nın sektöre kazandırılmasında fuara yıllarca katılarak destek vermiş, sektörün gelişmesinde ihtisas fuarlarının önemine dikkat çekmiştir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It