23 Mart 2015

Medikal ve Cerrahi Aydınlatmada Gelinen Son Nokta: SIMEON

ACENDIS, medikal ve cerrahi aydınlatma üreticisi SIMEON’ın ileri LED teknolojilerinin satışını gerçekleştiriyor.

 

Sahip olduğu 3 bini aşkın ürün portföyü ile sağlık kuruluşlarının ekipman ihtiyaçları konusundaki köklü çözüm ortağı ACENDIS, medikal ve cerrahi aydınlatma üreticisi SIMEON’ın ileri LED teknolojilerinin satışını gerçekleştiriyor. ACENDIS, dünyanın lider üreticilerinin son teknolojilerini sağlık sektörü ile buluşturmaya devam ediyor. Firma, medikal ve cerrahi işlemler sırasında kullanılmak üzere Almanya’da geliştirilip üretilen SIMEON LED ürünlerinin de Türkiye genelindeki sağlık kuruluşlarına tedariğini sağlıyor. Patentli “üçgen” başlık dizaynı ve özel tasarım “reflektör” teknolojisi ile en iyi aydınlatma koşullarını sunan SIMEON LED, aynı zamanda dikişsiz ve kapalı yapısı sayesinde, ortamda gerekli tüm hijyenik ve fonksiyonel ihtiyaçları da karşılıyor.

 

Alman markası

Ameliyathane lamba ve pendant sistemleri üreticisi olan Alman markası SIMEON’un, cerrahi aydınlatma ürünü LED lamba başlıkları, Single Color ve Multi Color versiyonları ile gölgesiz, etkin ve kusursuz aydınlatma sağlıyor. Ürünün Multi Color modeli kullanıcılarına, 3.500, 4.000, 4.500, 5.000 ve 5.500 Kelvin olmak üzere 5 ayrı kademede renk ısısı ayarlayabilme konforu sunarken, full HD kamera sistemi, istendiği zaman sonradan taşıyıcı kol ve başlık ilave edilebilmeyi mümkün kılan sim.FLEX teknolojisi, 50.000 saatten fazla ampul ömrü ve bir başlıkta maksimum 60 watt enerji tüketimi SIMEON LED’i, uzun vadeli ve avantajlı bir teknolojik yatırım olarak öne çıkarıyor.

 

Muayene lambaları için en yeni LED teknolojisi

Sim.LED 350’nin, üçgen tasarımda geometrik olarak düzenlenmiş üç reflektörü sayesinde muayenehanelerde  ameliyathane kalitesi ve optimal ışık yayan yüzey elde edilir. Ayrıca, bu modern ve yenilikçi lambalar göze hitap eden bir tasarıma sahip. Düşük ağırlığı sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirilebilir. Özellikler: Üçgen SIMEON tasarımı aytınlatma alanını maksimum şekilde arttırır ve optimize edilmiş aydınlatma derinliği mükemmel görüntüleme koşulları sağlar. Dikişsiz ve kapalı yapısı ile gerekli hijyenik koşulları karşılamaktadır. Hafif alüminyumdan yapılmış lamba gövdesi ve süspansiyon kolu hızlı ve kolay olarak yeniden konumlandırılabilir.

 

Sim.LED 250 ile maksimum aydınlatma

Sim.LED 250 muayene lambası Sim.POD ve toplumda 3 LED ile muayeneler için ideal bir aydınlatma sağlar. Esnek kullanımı ve ideal küçültebilme özelliği ile her yerde her türlü kullanım için uygundur. Özellikler: Dikişsiz ve kapalı yapısı ile gerekli hijyenik koşulları karşılamaktadır. Hafif alüminyumdan yapılmış lamba gövdesi ve süspansiyon kolu hızlı ve kolay olarak yeniden konumlandırılabilir. Farklı opsiyonlar: Duvara veya tavana monte edilebilir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It