23 Mart 2015

Lumenis’İn Yeni 120 Watt’lık Holmium Lazer Cihazı Türkiye’de

Dünyanın önde gelen Lazer üreticilerinden Lumenis’in; yeni Holmium 120 Watt 6 J 80 Hz’lik cihazı ile hızı ve konforu aynı anda yaşayın.

 

Minimal Invasive Klinik çözümlerde dünya pazar lideri Lumenis’in yeni 120 Watt’lık Holmium lazer cihazı artık Türkiye’de. Lumenis Pulse 120H Hepsi bir arada üstün lazer üroloji platformu; daha güvenli, daha hızlı, daha kolay ve çok daha uygun fiyata sizlerle. Dünyanın önde gelen Lazer üreticilerinden Lumenis’in; yeni Holmium 120 Watt 6 J 80 Hz’lik cihazı ile hızı ve konforu aynı anda yaşayın. Enüklasyon, vaporizasyon ve endoskopik taş kırma işlemleri için tek cihaz İstem Tıbbi cihazlar güvencesi ile kullanıcılarla buluşuyor.

 

Geniş kullanım yelpazesi

Lumenis Pulse 120H yüksek sistem gücü, pulse başına düşen yüksek enerji ve yüksek tekrarlama oranının eşsiz kombinasyonu ile iyi huylu prostat büyümesi, böbrek taşları, mesane taşları, üreter taşları, striktür, mesane tümörü, biliar taşları, gastroentereoloji prosedürleri, ortopedi prosedürleri, KBB prosedürleri ve Toraks & Pulmonar prosedürler için tedavi seçenekleri de dahil olmak üzere geniş bir kullanım yelpazesi sunar.

 

İstem Tıbbi Cihazlar farkı ile

Hızlandırılmış Vaporizasyon için En Güçlü Holmiyum Çözümü, Lumenis in devam eden mirası üstün HoLEP teknolojisi ve taş kırmada Esnek Lazer Üreteroskopi (FLUR) devrimine İstem Tıbbi Cihazlar farkı ile artık sahip olabilirsiniz.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It