29 Ağustos 2020

İSTANBUL’A YENİ BİR ÖZEL HASTANE: MEDİSTANBUL HASTANESİ

medistanbul

Şenel Sağlık Yatırımları İstanbul’a yeni bir özel hastane kazandırıyor. Sultangazi TemPoint Projesi kapsamında yer alan Medİstanbul Hastanesi; 100 yataklı olarak 2020 yılı içerisinde hayata geçirilecek.

MURAT DESTE: "ÜLKEMİZE KATKI SUNMA HEDEFİ İLE ÇALIŞIYORUZ"

20 bin metrekarelik kapalı alana sahip Medistanbul Hastanesi’nin teknik altyapısı, ileri tıbbi teknolojisi, tüm temel branşlarda hizmet sunacak olan uzman sağlık profesyonelleri ile sağlık hizmetlerine multidisipliner bir anlayışla yaklaştığını söyleyen Genel Müdür Murat Deste, “Hastanemiz koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri temelinde pek çok özellikli merkezi bünyesinde bulundurmayı hedeflemektedir. Hastanemizde birçok nitelikli ve özellikli birim de yer alacaktır. Gerektiğinde 250 yatak kapasitesine ulaşabilecek olan Medİstanbul Hastanesi, 20.000 metrekare kapalı alanda tüm branşlarda hizmet vermeye hazırlanıyor. İnşaatı tamamlanan hastanemizde şu anda modern tıbbı cihazlar monte edilmektedir” dedi.

 

Medİstanbul Hastanesi’nin konumu dolayısıyla oldukça merkezi bir noktada yer aldığını gerek ulusal gerekse uluslararası hasta transferlerine uygunluğu, özellikli merkezleri, uzman medikal ve non-medikal kadrosu ile 2020 yılı içerisinde hizmete gireceğini ifade eden Deste, hastanede; Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ile Koroner Yoğun Bakım Ünitesinin de yer aldığını kaydetti.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It