20 Ocak 2021

İŞİTME SAĞLIĞI HAKKINDA TÜM BİLİNMESİ GEREKENLER AHBAP TV’DE YAYINDA

İdis İş Birimi Direktörü Barış Nargileci

Türkiye’nin önde gelen işitme merkezlerinden İDİS, işitme sağlığı alanında Ahbap Derneği ile yaptığı işbirliği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İDİS İşitme Cihazları İş Birimi Direktörü Barış Nargileci, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “İşitme sağlığının korunması, insanların iyi işitmesi ve iyi bir hayat yaşamaları, İDİS İşitme olarak bizim en temel önceliğimiz. Bu önceliğimizi Ahbap Derneği ile iş birliğimiz kapsamında, Ahbaplarla birlikte işitme sağlığı alanında yapılan bilinçlendirme çalışmalarıyla gerçekleştiriyoruz.” dedi.

İşitme sağlığı konusunda yürütülen bilinçlendirme çalışmasının detaylarından da bahseden Nargileci; “Ahbap Derneği ile yapılan iş birliği sayesinde, işitme sağlığı konusunda bilinçlenmenin artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla, işitme sağlığı ile ilgili eğitici ve bilgilendirici videolar hazırladık. Uzman odyoloğumuz Bahtiyar Çelikgün tarafından hazırlanan ve sunulan işitme sağlığı videoları; Yaşlılarda İşitme Kaybı ve Demans İlişkisi, Çocuklarda İşitme Kaybı, Kulak Çınlaması, İşitme Kaybı ve Bireyin Yolculuğu, İşitme Kaybının Bilinmeyen Yüzü ve İşitme Cihazı konu başlıklarını kapsıyor. İzlemek isteyenler, eğitici işitme sağlığı videolarına YouTube’da yayınlanan Ahbap TV üzerinden ulaşılabilirler.” dedi.

Nargileci; “İyi duymak, iyi bir yaşam demektir. Biz de İDİS İşitme olarak yaptığımız çalışmalar ve kurumsal iş birliklerimizle bunu sağlamaya çalışıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Ahbap TV Linki: https://www.youtube.com/c/Ahbap/videos

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It