21 Şubat 2018

ERKİN DELİKANLI, ORDER BAŞKANI OLDU

erkin delikanlı fotograf 20180215_132711

ORDER (Ortopedi ve Omurga Cerrahisi İthalatçıları, İmalatçıları ve İhracatçıları Derneği) Genel Kurulu Ankara Holiday INN Otel’de yapıldı.

Sektörde ortopedi ve omurga cerrahisi alanında tıbbi malzeme temin eden firmaların tek branş derneği olan ORDER, 1994 yılında bu yana sürdürdüğü faaliyetleri ile sektörün köklü kuruluşlarındandır.

Genel kurulda söz alan Yönetim Kurulu üyeleri ve diğer üyeler sektörün tarihin en zorlu dönemine girdiğini, üyelerin mali açıdan daha fazla dayanamayacağını dile getirmiş ve SGK ve Sağlık Bakanlığı’na çağrı yaparak, geç ödeme sorunu ile düşük tıbbi malzeme fiyatları konularında acil adım atılmasını ‘talep ettiler. ORDER üyeleri, Fiyat ve Tahsilat problemlerinin sonucu olarak kalitesiz tıbbi malzemenin yaratacağı kötü sonuçlar üzerinde tehlikeye dikkat çektiler.

Yapılan seçimlerin ardından Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Erkin Delikanlı, (Yönetim Kurulu Başkanı),  M. Tuğrul Çolakoğlu (başkan yardımcısı), Mehmet Tanyolaç (genel sekreter), L. Fecrin Coskun (sayman), Taylan Gazioğlu (üye), Mehmet Ebter (üye), K. Alp Seval (üye).

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It