5 Mart 2019

Chiesi Türkiye, 2019 Yılında da Türkiye ve Avrupa’da En İyi İşverenler arasında!

1

Global ve bağımsız araştırma şirketi Top Employers Enstitüsü, yıllardır dünyadaki global işverenlerin çalışanları için sunduğu İK süreç, politika ve uygulamalarının uluslararası standartlara uygunluğunu yüzlerce kriterle değerlendiriyor.

Enstitü’nün 2019 yılında yaptığı değerlendirme ile Chiesi Türkiye, bir kez daha “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldü.

Çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimi için gerçekleştirdiği sürdürülebilir insan kaynakları politikalarıyla yenilikçi uygulamaları ve oluşturduğu şirket kültürüyle daha mutlu çalışanları hedefleyen Chiesi Türkiye’nin bu haklı başarısı için İnsan Kaynakları Direktörü Mari Bengi şunları söyledi:

‘En İyi İşveren olarak bir yıl daha’

 

“Şirketlerin çalışanlarına sağladığı koşulların, çalışan mutluluğuna yönelik İK politika ve uygulamalarının denetlendiği ‘Top Employers 2019’ değerlendirmesi sonucunda Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğumuzu ikinci kez belgeledik.

Bu sertifika çok fazla parametreye ayrıntılı şekilde bakılarak veriliyor. İş gücü planlama, işe uyum programları, yetenek stratejisi, eğitim ve gelişim, liderlik gelişimi, performans yönetimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, ücretlendirme-yan faydalar ve şirket kültürü alanlarında bağımsız olarak denetlendik ve bir kez daha Türkiye’nin ‘En İyi İşvereni’ sertifikasını aldık. Her bölümde ve kademede çalışma arkadaşlarımızın katkılarıyla elde edilen bu başarının gururunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.  Bu başarı, sertifikaya hak kazanmamızda büyük katkısı olan Chiesi Türkiye çalışanlarınındır.

 

Chiesi 85 yıllık köklü ve güvenilir bir kurum, 11 senedir Türkiye’de de faaliyet gösteriyoruz. Kendine özgü şirket kültürüyle ayrışan, insana çok değer veren bir yapımız var. Burada “Her birimiz farklıyız, her birimiz Chiesi’yiz” ifadesinin yaklaşımımızı çok iyi yansıttığına inanıyoruz.

Herkesin çok ulaşılabilir olduğu, insana dokunan, tüm kademelerle açık iletişimin rahatlıkla yapıldığı bir kurum olduğumuzdan burada çalışanlar kendilerini daha değerli hissediyor.

Chiesi Türkiye’nin başarısını temelde belirleyen ‘Çalışma arkadaşlarımıza sağladığımız koşullar, onların memnuniyetini, bağlılığını ve başarısını etkiliyor. Chiesi Türkiye için en değerli olan da bu. Odağımızda insana değer veriyor olmamız, çalışanlarımızla kurduğumuz güvene ve şeffaflığa dayalı ilişkilerimiz, bizi Türkiye’nin de en iyi işverenlerinden biri yaptı.”

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It