21 Ocak 2016

Bıçakcılar’da Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Erhan Alsancak oldu

Erhan Alsancak

Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı Bıçakcılar’da Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Erhan Alsancak getirildi.

9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan, ardından Beykent Üniversitesi’nde Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi alanında yüksek lisans yapan Erhan Alsancak, kariyerine 2005 yılında Covidien’de Satış Temsilcisi olarak başladı. Aynı şirkette sırasıyla Ürün Müdürü, Bölge Satış Müdürü, İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Alsancak, 2016’nın ilk günlerinde Bıçakcılar’daki yeni görevine başladı.

Bıçakcılar’da yatırımlar tam gaz

Türk medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü rol üstlenen Bıçakcılar, medikal sektöründeki büyümeye paralel yeni ürünler geliştirmeye odaklanıyor. Bıçakcılar, Türkiye’nin sağlık alanındaki ilk Ar-Ge Merkezini kurmak için de çalışmalarını sürdürüyor.

 

Üretiminin yaklaşık yarısını dünyada geniş bir coğrafyaya ihraç eden Bıçakcılar, gelen talebi karşılamak üzere İran ve Tunus’ta üretim tesisi açarak kapasitesini artırmayı planlıyor.

 

Bıçakcılar

Türkiye medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar A.Ş., akıllı, yenilikçi, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazlar üreterek ve tedarik ederek iş ortaklarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.

 

80’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi malzeme üreticisi Bıçakcılar, 55 yıldır Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üretimi gerçekleştiriyor. Son teknoloji ile donatılan 31 bin metrekare üzerine kurulu İstanbul Esenyurt Üretim Merkezi’nde kaliteli üretim ve üstün hizmet anlayışıyla üretim yapan Bıçakcılar, 700’ü aşkın çalışan ve Türkiye genelinde 6 bölge müdürlüğü düzeyinde yaygın satış ağıyla hizmet vermektedir.

 

Ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olan Bıçakcılar, tek kullanımlık steril tıbbi ürünlerden, ameliyat masa ve lambaları gibi tıbbi cihazlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It