21 Ocak 2021

Beyin Sağlığı İçin Ekran Başına

sinan

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 2021 yılında Ekotürk TV Ekranlarında Yine izleyicileriyle buluştu. Bu yüz yılımızın en çok konuşulan iki konusu sağlık ve yaşam olacak. Her yönüyle ileri sağlık çatısı altında, Uzman Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla; konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla yepyeni bir dinamik program başlıyor. Sağlığın çok yönlü olarak canlı konuşulacağı Güzel Hayat programında ileri sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları konuşulacak, tartışılacak.

İlgiyle izlenecek bu dinamik program Uzm.Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşacak ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığı artırılacaktır. Her hafta canlı olarak ekrana gelecek Güzel Hayat programında; konusunda popüler birçok akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını bulacak.

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 23 Ocak 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 3.bölümünün konukları; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Canan Işıkay Togay, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Şükrü Çağlar, Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof.Dr.Hülya Kayıhan ile bu haftanın konusu herkesi çok yakından ilgilendiren Beyin Sağlığı.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00da ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It