20 Temmuz 2019

Bayer, TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı ile Sağlık Alanında Dijital Çözümler Bekliyor!

bayer logo

TÜSİAD tarafından gerçekleştirilen Sanayide Dijital Dönüşüm Programı; Bayer özelinde sağlık alanında “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler” sunan ürün ya da hizmetleri bekliyor. Bu kapsamda, Türkiye’de sağlık okuryazarlığının desteklenmesi amacıyla bireylerin sağlık durumlarını takip edebilecekleri, beslenme, sağlıklı yaşam gibi özel sağlık konuları hakkında bilgi alabilecekleri kaynakların oluşumunu ve erişimini arttıracak dijital çözümler aranıyor.

 

Türkiye’de teknoloji üreten şirketlerlerle teknoloji sağlayacılarını bir araya getiren ve onların birlikte çalışmalarını sağlayan Sanayide Dijital Dönüşüm Programı, bir sorun ya da ihtiyaçtan doğacak ve Türkiye’de sanayide dijital dönüşüme katkı sağlayabilecek teknoloji sağlayıcılarının ürün ya da hizmetleri ile başvurabilecekleri bir program olarak öne çıkıyor.

 

Eğer sizin de “Sağlık Okuryazarlığını Destekleyici Dijital Çözümler” sunabilecek yenilikçi çözüm ve kişiselleştirilmiş akıllı ürün ya da hizmetleriniz var ise https://tusiadsd2.org/ sitesi üzerinden 26 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It