29 Mayıs 2018

Ayhan Öztürk’ün görev alanı genişletildi

Ayhan Ozturk_Medtronic

Medtronic Türkiye ve Orta Asya Bölge Başkanı olarak görev yapmakta olan Ayhan Öztürk; 1 Mayıs 2018 tarihi itibariyle Türkiye, Orta Asya, Pakistan, Afganistan, İran, Irak, Lübnan, Suriye, Ürdün ve Kıbrıs’ı kapsayan TWAL (Turkey, West Asia and Levant / Türkiye, Batı Asya ve Levant) Bölge Başkanlığına atandı. TWAL Bölgesinin merkezi İstanbul (Türkiye) olarak belirlendi.

Ayhan Öztürk yeni görevlendirme ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’ de sahip olduğumuz alt yapı ve insan kaynağımız  ile genişletilmiş bölgemize değer katacağız. Sağlık sisteminin geldiği nokta itibari ile tecrübelerimizi diğer ülkelerle paylaşacağız. Medtronic olarak; misyonumuz doğrultusunda daha fazla hastaya ulaşarak, hastaların ağrılarını dindirmeye, onları sağlıklarına kavuşturmaya ve onların yaşamlarını uzatmaya devam edeceğiz. Uluslararası firmalar için Türkiye’ nin  bölgesel yönetim merkezi olması hepimiz için gurur vericidir. Medtronic olarak Türkiye’ deki varlığımızı bölgeye de hizmet vererek pekiştireceğiz.

Ayhan Öztürk kimdir?

Ayhan Öztürk sağlık sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.  ARTED, YASED, AmCham  gibi birçok dernekte aktif görev almaktadır. Özyeğin Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce, Almanca, Fransızca konuşmaktadır.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It