21 Ağustos 2019

AstraZeneca’nın “Hey Genç! Harekete Geç!” projesine Stevie Ödülü

 iba19_bronze_winner 

AstraZeneca Türkiye, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası – Sağlık” kategorisinde Bronz Ödül’ün sahibi oldu. Uluslararası profesyonellerin ve şirketlerin değerlendirildiği saygın iş ödülleri programının kazananları ödüllerini 19 Ekim’de Viyana’da düzenlenen törenle alacak.

 

AstraZeneca Türkiye, 74 ülkeden 4000’den fazla projenin değerlendirildiği ve dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Stevie International Business Awards’ta (Stevie Uluslararası İş Ödülleri) önemli bir başarıya daha imza attı. Sağlıklı beslenme, fiziksel aktivite ve egzersizin önemini vurgulamak ve gençlerin yaratıcılık becerilerini ortaya çıkararak okullar arasında paylaşım sağlama amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Diyabet Vakfı, TOÇEV ve AstraZeneca Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilen proje, dünya çapında tanınan profesyonellerden oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Communications or PR Campaign of the Year – Health” (Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası – Sağlık) kategorisinde Bronz Ödül’e layık görüldü.

 

“Faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalara değer katmaya devam edeceğiz”

AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı Ecz. Serkan Barış, Stevie Ödülü’ne layık görülen “Hey Genç! Harekete Geç!” projesinin elde ettiği bu başarı hakkında şu yorumları yaptı: “AstraZeneca olarak yaşama değer katan ilaçları keşfetmek için bilimin sınırlarını zorlarken faaliyette olduğumuz tüm coğrafyalarda olduğu gibi Türkiye’de de topluma değer katmak için çalışmaya devam ediyoruz. “Hey Genç! Harekete Geç!” projesiyle de Global Genç Sağlığı programımız kapsamında toplum sağlığının temel ve en önemli bileşenlerinden biri olan gençlerin sağlıklı yaşam bilincine odaklanmak istedik. Projenin böyle önemli bir ödül tarafından takdir edilmesinden dolayı gurur duyuyor, gelişmesine katkı sağlayan herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum”

 

  1. Stevie Uluslararası İş Ödülleri hakkında daha fazla bilgi ve kazananların tam listesi için: https://stevieawards.com/iba/2019-stevie-award-winners

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It