20 Aralık 2016

ACENDIS’İN MAKEDONYA’DAKİ YENİ HASTANE PROJESİ HİZMETE AÇILDI

08-rampa-nokje-b2dsc01091_1

Almanya merkezli Anahtar Teslim Hastane Projesi firması ACENDIS’in, 2015 yılında Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çalışmalarına başladığı ve tıbbi cihaz donanımını sağladığı Filip Vtori Özel Cerrahi Hastanesi faaliyetlerine başladı.

Hastane’nin, özellikle kardiyovasküler ve göğüs ameliyatları alanında uzmanlaşmış olan ve ortopedi, üroloji ve karın cerrahisi gibi dalları da kapsayan geniş bir spektrumda hizmet verdiğini söyleyen CEO’su Dr. Zan Mitrev, ACENDIS’i ihtiyaç duydukları her alanda kendilerini destekleyen bir çözüm ortağı olarak gördüklerini belirtti. Dr. Mitrev,  ACENDIS’in tıbbi cihaz donanımını sağlamasının yanı sıra, hastane personeline cihazların doğru kullanımı ve bakımı konularında da kapsamlı eğitim verdiğini söyleyerek, projenin olumlu sonuçlarından çok mutlu olduklarını, ACENDIS ile birlikte çalışmaya devam etmekten memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi.

ACENDIS Başkan Yardımcısı ve Yönetim Direktörü Kemal Durukan ise, gerçekleştirdikleri projelerden gelen olumlu geri bildirimlerden ve ACENDIS’e duyulan güvenden duydukları gururu dile getirirken, hasta ve çalışan memnuniyeti sağlamanın, sağlık hizmet sağlayıcılarının başarısı için pozitif yönde itici bir güç olduğunu söyleyerek, bu sorumluluğun bilinci ile cihazların planlanmasından, çalışanların eğitimine kadar titizlikle çalıştıklarını ifade etti. Durukan, en son teknoloji ürünlere sahip, dünyanın en önemli markalarının temsilcisi olduklarını, planlama, cihaz donatımı, servis ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, Alman Bankalarından sağladıkları finansman çözümleri de sunduklarını belirtti. Durukan, sürekli iletişim ve güven inşa etmenin öncelikleri olduğunu sözlerine ekledi.

ACENDIS Hakkında

1995 yılında Almanya’nın Hannover şehrinde kurulan ACENDIS, 200’ün üzerinde hastane projesine anahtar teslim olarak imza attı. Almanya merkez olmak üzere, Türkiye, Azerbaycan, Çin, Gana, İran, Irak, Ürdün, Malta, Nijerya ve Suudi Arabistan’da ofisleri, showroomları ve teknik servisleri ile hizmet veren, Türkiye’de, aralarında zincir hastanelerin de bulunduğu birçok projede medikal çözüm ortağı olan ACENDIS, dünyanın en önemli üreticilerinin distribütörlüklerini bünyesinde bulundurmaktadır.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It