22 Kasım 2017

5.Dijital Sağlık Zirvesi 21 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenecek

 

DİJİTAL

2012  yılından beri düzenlenmekte olan Türkiye’nin ilk Dijital Sağlık Zirvesi 21 Aralık’ta Uniq İstanbul’da gerçekleşecek.

Zirvede, Hasta Odaklı Dijital Sağlık Yaklaşımları, Giyilebilir Teknolojiler, Sağlık Hizmetlerinde Paradigma Değişimi, Teknoloji ve Dijital Sağlığın Yükselişi,  Giyilebilir Cihazlar, İlaç Sektöründe Global Kampanya Hikayeleri ve Dijital’in Gücü, Sağlık Çalışanlarının Dijital Mecraları Kullanımı, İnteraktif ve Dijital Tıp Eğitimi, Sağlık Sisteminde Dijital Devrim, Sağlık Organizasyonlarının Geleceği, Dijital Sağlığa Yapay Zeka Dokunuşu gibi birçok farklı konu yer alacak.

Konuşmacılar arasında Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak, GSK Üroloji Global Takımı Medikal Direktörü Dr. Burkay Adalığ, Healthcare Paradigm Başkanı Dr. Zakiuddin Ahmed, Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Elgiz Yılmaz Altuntaş, Öğlen Öğren TV Proje Direktörü, Aile Hekimi Dr. M. Gökhan Kara, Samsung Electronics Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Mobil İletişim Ürün Strateji Direktörü Anıl Öztekin, Bilim ve Sağlık Habercisi Medikal News köşe yazarı Esra Öz, Kişisel Marka İtibar ve İmaj Danışmanı Rüzgar Mira Okan gibi isimler yer alıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It