23 Haziran 2015

10 dakikada teşhis koymanıza yardımcı olacak MR

113596 PH-Leopard 56450Philips’in geliştirdiği yeni MR cihazı Multiva 1.5T, inovatif teknolojisi sayesinde genel görüntüleme cihazlarına kıyasla daha hızlı sonuç veriyor. Cihazın sunduğu güvenilir görüntüler sayesinde hekimler tüm vücut, onkoloji ve meme görüntüleme gibi ileri klinik uygulamalarda 10 dakika içinde teşhis koyabilecek

Philips Sağlık Teknolojisi Ürünleri, inovatif görüntüleme çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Philips Multiva 1.5T MR hızlı, yüksek kaliteli ve doğru görüntüler sağlayan teknolojisiyle dikkat çekiyor. Philips Multiva 1.5T, 10 dakikadan daha kısa sürede hekimler için hızlı ve yüksek kaliteli sonuçlar sunuyor. Özellikle tüm vücut, onkoloji ve meme görüntüleme gibi ileri klinik uygulamalarda sunduğu güvenilir görüntüler sayesinde Multiva 1.5T, hekimlerin en hızlı çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Cihazın 53 cm’lik homojen geniş görüş alanı daha geniş alanları rahatlıkla görüntülemeye izin veriyor.

Hızlı, kaliteli ve güvenilir sonuçlar

Philips Sağlık ve Bakım Ürünleri Türkiye Genel Müdürü Esen Tümer, Multiva 1.5T ile ilgili şunları söyledi: “Philips Sağlık Teknolojileri olarak, yüksek kaliteli sonuçların beklendiği alanlarda, hastalar için verimli ve güvenli sonuçların sunulması için inovasyon alanındaki 45 yılı aşkın tecrübemizden yararlanarak Multiva 1.5T’yi tasarladık. Multiva 1.5T’de kullandığımız teknoloji, genel görüntüleme cihazlarına kıyasla daha hızlı sonuçlara ulaşılmasını sağlıyor. Özellikle hasta popülasyonunun yoğun olduğu hastane ve görüntüleme merkezlerinde, Multiva 1.5T ile 10 dakika içerisinde en kaliteli ve güvenilir sonuçlara ulaşmak ve her gün daha fazla hastanın teşhisi için çözüm sunmak artık mümkün olacak.”

Omurga MR’larında yüz açık kalabilecek

Hasta konforunun en üst seviyede düşünüldüğü Multiva 1.5T MR sistemlerinde, nörovasküler hastalıklarının teşhisi için istenilen MR’larda kullanılan geniş sargı alanı ile hastalar kendilerini daha rahat hissetmekte; ayrıca omurga rahatsızlıkları için çekilen MR’larda da yüz açıkta kalabilmektedir. Hastalar kendilerine sunulan kulaklık sayesinde isterlerse müzik dinleyebilmektedir. Philips inovatif MR çözümlerinin tamamı hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için www.philips.com link’ini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It