5 Ağustos 2020

Yoğun Bakım Üniteleri için ACENDIS’ten yenilikçi çözümler

acendıs 2 

Yoğun bakım sağlık personelini desteklemek için ACENDIS, geniş ürün portföyü ile yoğun bakım üniteleri için en iyi ekipmanları sunuyor.

 

Yaşam ile ölüm arasındaki o ince çizgide hayatta kalma mücadelesi veren ve uzun vadede kalıcı tıbbi tedaviye veya bakıma ihtiyaç duyabilecek hastaların tedavi gördükleri yoğun bakım ünitesi hastanenin en önemli bölümlerinden biridir. Bu nedenle sağlık çalışanları yoğun bakım ünitesinde özel ekipman ve ilaçlardan destek alarak hastaların normal vücut fonksiyonlarını koruyabilmeleri için hastalarını sürekli ve yakından izlerler.

Tedavide Hassasiyet Hayat Kurtarır

Travma, organ yetmezliği ve sepsis gibi hastalıkların ve yaralanmaların tedavisi, son teknolojili cihazların ve ilaçların yardımıyla hastaların vücut fonksiyonlarının sürekli ve hassas olarak izlenmesi ve desteklenmesini gerektirir.

Yüksek Kaliteli Ekipman sayesinde Yüksek Tedavi Kalitesi

Yoğun bakım tıbbı bir hastanedeki en maliyetli alanlardan biridir. Eşzamanlı ekonomik fizibilite ile birlikte yüksek tedavi kalitesini sağlamak için teknik cihazların seçimi merkezi öneme sahiptir.

Etkin Tedaviler için Modern Medikal Cihazların Seçimi

Bu zorlu görevlerinde yoğun bakım sağlık personelini desteklemek için ACENDIS, geniş ürün portföyü ile yoğun bakım üniteleri için en iyi ekipmanları sunuyor. ACENDIS yetkilileri, “25 yılı aşkın süredir dünya çapında gerçekleştirdiğimiz hastane projelerimizden edindiğimiz tecrübelerimiz ile yoğun bakım üniteleriniz için size tek elden komple bir çözüm sunmaktan mutluluk duymaktayız” dediler.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It