12 Aralık 2018

ÜTS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İTO’DA YAPILDI

IMG-20181212-WA0031 IMG-20181212-WA0027

ÜTS Bilgilendirme Toplantısı İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde sektör firma ve hastane yetkilileri olmak üzere yaklaşık 500 kişilik bir katılım ile 3 salonda eş zamanlı gerçekleştirildi. Toplantıya, TİTCK Başkan Yardımcısı Recep Uslu, TİTCK ve TÜBİTAK uzmanları, İstanbul İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Sezai Ceceloğlu, MASSİAD yönetimi, İTO’yu temsilen Meclis Başkan Yardımcısı Veysi Cengiz Balçık, Komite ve Meclis üyesi Kazım Eryaşar, TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz, SEİS Başkan Yardımcısı Levent Mete Özgürbüz katılım sağladı.

Toplantı Oturum Başkanı, İTO Meclis Başkan Yardımcısı ve Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği Başkan Yardımcısı Cengiz Balçık’ın açılış konuşması başlamış, Recep Uslu, TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz, SEİS Başkan Yardımcısı Levent Mete Özgürbüz kısa birer konuşma yaptılar.

Sabahki oturumda katılımcılara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) hakkında ekran üzerinden uygulamalı olarak bilgi aktarıldı. Öğleden sonraki oturum soru-cevap şeklinde devam etmiş olup, sektör firmaları ve hastane yetkilileri sorularına birebir yetkililerden cevap alma imkânı buldular. Yetkililer ileride bir sorun yaşanmaması için, firmaların kayıt işlemlerini geciktirmeden duyurular doğrultusunda tamamlanmaları gerektiğini önemli vurguladılar.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It