31 Ocak 2017

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası’nın dergisi yayın hayatına başladı

SEİSAktüel_tanıtım_1 

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS)’nın sektörü temsilen yaptığı çalışmalarını ve sektördeki gelişmeleri duyurduğu “SEİS Aktüel” kurumsal dergisi yayın hayatına başladı.

SEİS Aktüel, Kamu Kurumlarının tıbbi cihaz sektörünü ilgilendiren yasal düzenlemeleri, firmaların pazara sunduğu ürün ve yenilikleri, sağlık teknoloji ve sanayi politikalarına yönelik gelişmeleri takip ederek sektör paydaşlarına iletmeyi misyon edinen sektörel bir yayın olma hedefiyle yola çıktı.

İlk sayısında, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz ile yapılan röportaj, Bama Teknoloji’nin “engellere meydan okuyan” yürüme robotları, Bıçakçılar Laboratuvarı’nın kalite standartları yüksek test ve analizleri, Akademisyen Köşesi’nde Sağlık Teknolojileri Değerlendirme yazısı ile Prof. Dr. Jülide Yıldırım, Sermaye Şirketleri ve Elektronik İşlemler konusunda yazdığı Hukuki Bakış köşesiyle Av. Metin Kayaçağlayan yer aldı.

Her sayısında farklı bir konseptle 3 ayda bir yayınlanan 64 sayfalık renkli bir dergi olarak tasarlanan SEİS Aktüel, kar amacı gütmeden tamamen sektöre yönelik hazırlanıyor.

Dergide SEİS üye firmalarının tıp teknolojileri ile ilgili ulusal/uluslararası başarı öyküleri, tasarım ödülleri, innovatif ve teknolojik üretimleri gibi haber ve makalelere de ücretsiz olarak yer veriliyor.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It