25 Mayıs 2015

Siemens Sağlık, Üniversitelilerle Buluşmaya Devam Ediyor

BogaziciUniversitesi_EnisSonemelSağlık alanında lider şirketlerden biri olan Siemens Sağlık, üniversite ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Üniversite öğrencilerinin Siemens Sağlık Birimi’ni tanıyarak, kendilerini meslek hayatlarına hazırlayacak bir tecrübeye sahip olmasına destek vermeyi hedefleyen ziyaretlerin son durağı Gebze Teknik Üniversitesi oldu.

 

Siemens Sağlık, 2014 yılında başladığı üniversite ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor. Geleceğin profesyonellerini sektörün en yenilikçi çözüm ve hizmetleriyle bugünden tanıştırmayı hedefleyen buluşmalar kapsamında Siemens Sağlık, Gebze Teknik Üniversitesi’ni ziyaret etti.

 

Siemens Sağlık Türkiye Görüntüleme Sistemleri Satış ve Pazarlama Müdürü Enis Sonemel, 6 Mayıs’ta Gebze Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Teknoloji Günleri’ne konuşmacı olarak katıldı. Yaklaşık 150 öğrencinin katıldığı Sonemel’in Siemens’in sağlık alanında sunduğu yenilikçi çözüm ve ürünleri hakkında bilgiler verdiği konuşması öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Enis Sonemel, 2014 yılı içerisinde, Fatih Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü öğrencileri tarafından düzenlenen Biyomedikal Günleri, Boğaziçi ve Sabancı Üniversiteleri’nde düzenlenen etkinliklere de konuşmacı olarak katıldı. Üniversite buluşmaları kapsamında Siemens Sağlık şimdiye kadar yaklaşık 600 öğrenci ile bilgi paylaşımı yaptı.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It