30 Aralık 2019

SEİS Başkanı Metin Demir, TİSK Yönetim Kurulu’na seçildi

IMG_20191230_154734

Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) Başkanı Metin Demir, TİSK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Aralık 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanlığına Özgür Burak Akkol, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliklerine ise Nevzat Seyok, Celal Koloğlu ve Suat Çalbıyık seçildi. TİSK’in yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Ertan İren, Ali Cüneyt Arpacıoğlu, Celal Koloğlu, Erhan Polat, Levent Kocagül, Mehmet Naci İlci, Bora Koçak, Celal Kaya, Ahmet Bayraktar, Zekeriya Sancı, İmran Okumuş, Metin Demir, Mustafa Taşkın, F. Fethi Hinginar, Cengiz Taş, Tansel Özenbay, Nadir Yürüktümen, Bekir Burak Uyguner ve Adnan Çiçek. Denetleme Kurulu’na, Ramazan Yön, Erol Bakan, Aydın Fethi Baytan; Disiplin Kurulu’na ise Osman Nemli, Recep Şükrü Ergün, Erkan Muharrem Kafadar, Oğuzhan Gürsoy ve Bahise Kurt seçildi.

TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demir, “Hem sağlık sektörü için hem de ülkemiz için hep beraber daha çok çalışacağız. Bu azim ve kararlılıkla başaramayacağımız hiç bir şey yok” dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It