14 Haziran 2017

Sağlık Sektörü’nün ilk Sağlıklı Yaşam Festivali Wellfest, Johnson & Johnson tarafından düzenlendi

LoginArt Photography_72

Sağlıklı yaşamı bir hayat felsefesi haline getirmek isteyen Johnson & Johnson çalışanlarının üç yıl önce gönüllü olarak bir araya gelmesiyle hayat bulan Wellness Team, kısa süre içerisinde diyetisyen hizmeti, koşu kliniği hizmeti, sigarayı bırakma desteği ve merkez ofis binasına spor salonu açılışı gibi sayısız projelere imza attı.

Wellness Team, geçtiğimiz günlerde Johnson & Johnson tarihinde ilk defa hayat bulan sağlıklı yaşam festivali Wellfest ile projelerine bir yenisini daha ekledi.

Pilates ile başlayan, kadın/erkek futbol, basketbol ve voleybol takımlarının maçları ile heyecan kazanan, sağlıklı yiyecek ve içecekler ile lezzet ve enerji bulan sağlıklı yaşam festivali, kupa ve madalya töreni ile sona erdi.

Johnson & Johnson Türkiye’nin dört farklı sektöründen çalışanların yoğun katılım gösterdiği ve bir birini daha sağlıklı olmak için motive ettiği bu festival, Johnson & Johnson’ın en sağlıklı şirketi olma hedefine ulaşmak için güçlü bir adım oldu.

Johnson & Johnson, kurum kültürünü şekillendiren ve tüm çalışanları tarafından benimsenen andında da yer aldığı üzere dünyaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı duyduğu sorumlulukla daha faydalı hizmet edebilmek ve örnek olmak adına, 2020 yılına kadar Dünya’nın En Sağlıklı Şirketi olmayı hedefliyor.

Wellness Team’in sponsorluğunu üstlenen Johnson & Johnson Medikal Cihazlar Genel Müdürü Özgür Tomruk, sağlıklı yaşam festivali Wellfest ile ilgili olarak:

“Sağlıklı yaşamı bir hayat felsefesi haline getirmek, bize daha kaliteli bir hayat sunmanın yanında, yaptığımız işe de daha motive olmamızı sağlayacaktır. Daha sağlıklı, daha mutlu, daha üretken Johnson & Johnson çalışanları için bu festivali destekliyor, devamının gelmesini umuyorum” dedi.

Johnson & Johnson İlaç Grubu Janssen Türkiye Genel Müdürü Maria Fernanda Prado ise, “Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, yalnızca hastalarımıza daha iyi ve daha kaliteli bir yaşam sunmuyoruz, bunun yanında çalışanlarımızın sağlığını da önemsiyoruz. Bu sebeple, bu tür sağlıklı yaşam etkinliklerinin artmasını diliyorum.” dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It