25 Şubat 2020

MASSİAD, F.A.Tolga Sözen ile çalışmaya “devam” dedi

IMG-20200225-WA0024 

Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD)’nin 18.Olağan Genel Kurulu 22 Şubat 2020 Cumartesi günü Eresin Hotels Topkapı’da gerçekleştirildi. Genel Kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ardından Yönetim Kurulu Başkanı F.A.Tolga Sözen’in açılış konuşması ile başladı. Divan heyeti seçiminden sonra MASSİAD Genel Sekreteri Tolga Oruçoğlu, Yönetim Kurulu faaliyet raporunu, Mali Müşavir Mustafa Kendir kesin hesap raporu ve bilançoyu, Denetim Kurulu Başkanı Ufuk Özkaya da denetim raporunu okudu. Raporlar müzakere edilerek, oybirliğiyle ibra edildi.

Başkan Yardımcısı V.Cengiz Balçık, Bakanlıklar nezdinde yapılan görüşme ve ziyaretler hakkında bilgi verirken, Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF) Başkanı Kemal Yaz, genel değerlendirmelerde bulunarak soruları cevapladı. Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) Başkan Yardımcısı Uğur Mumay’ın da katıldığı genel kurulda konuşan MASSİAD Başkanı F.A. Tolga Sözen, 2 yıllık çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Konuşmaların ardından yeni dönem Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ile Disiplin üyeleri ve Delege seçimine geçildi. Üyelerden F.A.Tolga Sözen’in Divan Başkanlığına sunduğu liste yapılan seçimler sonucunda oybirliğiyle seçildi.

Seçilen yönetim adına söz alan F. A.Tolga Sözen, genel kurula sunduğu yeni döneme ilişkin detaylı çalışma raporu ve tahmini bütçesi yapılan oylamada oybirliğiyle kabul edildi. Seçimin ardından bir teşekkür konuşması da yapan Sözen, “Birlik sağlayarak, daha fazla bilgi ve tecrübe paylaşımı yaparak, katılımı artırıp, somut öneriler ortaya koymaya devam edeceklerini” belirterek sektörel birlik beraberlik çağrısında bulundu. Genel Kurul, Divan Heyeti Başkanı Kazım Eryaşar’ın kapanış ve teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

Yeni Yönetim Kurulu

MASSİAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: F.A.Tolga Sözen (Genel Başkan), Şahin Engin Taşpınar (Genel Sayman), Tolga Oruçoğlu (Genel Sekreter), V. Cengiz Balçık (Başkan Yardımcısı), Ayşe Esmeray Gürbüz (Başkan Yardımcısı), Mahmut Cumbul (Başkan Yardımcısı), Ufuk Özkaya (Başkan Yardımcısı). Denetim Kurulu: Ali İhsan Şerbetçi, Necat Koç, Hakan Memiş. Disiplin Kurulu: Celal Sadrettin Dai, Mertkan Turnacılar, İbrahim Demir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It