26 Nisan 2018

ISTUSAD, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde toplandı

2018-04-25-PHOTO-00000005

İstanbul Uluslararası Sağlık Turizmi Derneği (ISTUSAD), 5. olağan toplantısı ve derneğin ilk Yönetim Kurulu’nun açıklandığı lansman İstanbul Cerrahi Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Ulusal ve uluslararası arenada ülkemizdeki sağlık ve sağlık turizmi altyapısını en etkin ve ekonomik şekilde tanıtımını sağlamak amacıyla çalışan ISTUSAD’ın toplantısı, Dernek Başkanı Emre Ali Kodan ve ISTUSAD Yönetim Kurulu Üyesi Banu Başaran’ın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Toplantı akış içeriğinde, dernek üyelerine yönetim kurulu takdimi ve alt çalışma gruplarının işleyiş bilgilendirmesi, hazırlanan sağlık turizmi web portalın sunumu, portalın uluslararası önemi ve alt çalışma gruplarının sorumluluklarının belirlenmesine yer verildi.

 

Sağlık turizmi konusunda Türkiye’yi cazibe merkezi haline getirecek her türlü fuar, kongre, çalıştay, sempozyum gibi organizasyonları yapmak, ülkemize sağlık turizmi konusunda uluslararası arenada en iyi şekilde tanıtımını sağlamak, ilgili denetimleri tamamlamak ve operasyonel olarak görev almak adına kurulan ISTUSAD gerçekleştirilen toplantı ile çalışmalarına hız kazandırdı. ISTUSAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Emre Ali Kodan (Başkan), Av. Zeki Arıtürk (Başkan Yardımcısı), Sinan Atçeken (Genel Sekreter), Halil Tokel (Üye), Banu Başaran (Üye), Uygar Üstün (Üye), Oğuz Köse (Üye), Pınar Yavuz (Üye).

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It