23 Şubat 2018

İbni Sina Hastanesi’nin kalitesi tescillendi

İBNİ SİNA SAĞLIK GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI TEVFİK SULU (1)

 

İstanbul Kartal’da 3 ay önce hizmete açılan İbni Sina Hastanesi’nin  kalitesi Sağlık Bakanlığı tarafından  tescillendi. Hastane “Sağlıkta Kalite Standartları” denetiminden 97.25 puan alarak, İl bazında ilk sıralara yerleşti. Hasta, çalışan güvenliği ve memnuniyetinin sağlanmasını esas alan “Sağlıkta Kalite Standartları” kapsamında, Sağlık Bakanlığı tarafından İbni Sina Hastanesi’nde kalite değerlendirmesi yapıldı.

İbni Sina Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Sulu, “Önce Sağlık” sloganıyla çıktığı bu yolda, 18 yıldan beri sağlık sektöründe başarılı bir hizmet vermekten gurur duyduklarını  belirtti. Sulu, “Küçükyalı ve Kartal şubelerimizle vatandaşlarımıza kaliteli, güvenilir, ekonomik, sağlık hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak,  kapıdan giren herkesi misafir olarak kabul edip,  uzman kadromuzla son derece  modern hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İbni Sina Hastanesi, 56 yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, 2 doğumhane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım, görüntüleme merkezi, biyokimya laboratuvarı ve ambulans hizmetleri ile bölgede sağlık alanında halkın ekonomik gücünü zorlamayacak şartlarda, kaliteli, güvenilir ve branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet veriyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It