1 Şubat 2020

Geleceğin Şehirlerinde Dijital, Sağlık ve Yapay Zeka Konferansları başlıyor

future 

Geleceğin Şehirlerinde Dijital, Sağlık ve Yapay Zeka Konferanslarının ilki Gaziantep’ten start alıyor. DIGITAL, SAĞLIK – YAPAY ZEKA 2020 konferansı 26 Mart 2020 tarihinde Divan Gaziantep Oteli’nde düzenlenecek.

“Geleceğin Şehirlerinde Teknoloji ve Sağlık ” toplantıları en hızlı ve önemli gelişmelerin teknoloji alanında yaşandığı çağımızda bu gelişmelerin şehirlerde ve sağlık alanında yansımalarının  konu edileceği bir bilgilendirme ve paylaşım platformudur. Amacı dijital sağlık ve teknoloji alandaki bilincin ve farkındalığın ilgili paydaşlar nezdinde artırılmasını sağlamaktır. Kamu yöneticileri, Uluslararası firmaların üst düzey yönetici ve diğer tanınmış konuşmacılar Anadolu şehirlerinde dijital sağlığı anlatacaklar.

 

Kimler Katılmalı?

Büyük Sağlık Markaları

İlaç Firmaları

Bioteknoloji firmaları

Teknoloji Firmaları

Dijital Sağlık Üretici firmaları

Tele Medicine

Sağlık yazılımcıları

 Geleceğin Şehirlerinde  Sağlık Toplantıları Kimlere Yarar Sağlayacak?

– Dijital Sağlığın İnsan hayatına kattığı müthiş gelişmelerden bahsedilecek.

– Yapay Zeka Harward Üniversitesi eğitimi ile Gaziantep’te aktarılacak.

– Sağlık kurumlarının verimlilik ve karlılıklarına olumlu etkisi olacak.

– Akademisyenler ve hekimleri ilham veren konuşmacılarla bir araya getirecek. – Yaşam kalitesini artırma ve koruyucu tıp alanında büyük katkılar sunacak. – Vatandaşın kendi sağlığının sorumluluğunu almasına özendirecek.

Geleceğin Şehirlerinde Teknoloji ve Sağlık Toplantılarına Kimler Katılmalı?

Cumhurbaşkanlığı

Sağlık Bakanlığı

Belediye ve Belediye Şirketleri Yöneticileri

T.C. Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlükleri Kamu Hastane Birlikleri Yöneticileri Tıp Fakültesi Hastaneleri Yöneticileri ve Bilgi İşlem Yetkilileri Özel Sağlık Kurumları Yöneticileri Sigorta Şirketi Yöneticileri Spor Sektörü Yöneticileri Telekomünikasyon Şirketleri İlaç Sektörü Profesyonelleri Teknoloji ve Yazılım Firmaları Yaşam Bilimleri ve Sağlıkta Bilişim Teknolojileri Uzmanları Medikal Cihaz ve Teknoloji Firmaları Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernek Temsilcileri – Gönüllüleri Sağlık Hizmeti Sunan Uzmanlar, Yöneticiler, Akademisyenler Hekimler, Öğrenciler, Hasta Dernekleri, Hastalar

Katılım ve Sponsorluk koşulları için…

Gülşen Kaplan / Satış Müdürü

0 542 615 18 19

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It