6 Ekim 2016

Expomed, yeni konsepti ile kapılarını 30 Mart 2017’de açacak

expomed-1-2016 

30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez medikal sektörü bir araya getirecek olan expomed, yeni konsepti ile kapılarını açacak. 2017 yılında ilk defa, ürün gruplarına göre salonların düzenleneceği expomed fuarında, katılımcı firmalar, direkt hedef kitlesiyle daha rahat ve hızlı bir şekilde buluşma fırsatını yakalayacak. Elektro Medikal Ekipman ve Medikal Teknoloji, Ortopedi ve Sarf Malzemeleri, Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi olmak üzere 3 temel bölümden oluşan yeni expomed, ziyaretçilerine ve katılımcılarına daha verimli bir fuar deneyimi yaşatırken, B2B toplantıları, seminerleri, workshoplar ile sektörün gelişimine de katkı sağlayacak. Ürün gruplarına göre planlanmış yeni expomed benzersiz bir fuar deneyimi sunuyor.

365 Gün Etkileşim

expomed yeni dijital ürünleri ile katılımcılarına fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında güçlü ve verimli iş bağlantıları kurma imkânı sağlıyor.

B2B Platformlar

expomed Distribütör Programı, dijital B2B iletişim alt yapısı ile katılımcıları, faaliyet alanlarına ve ticari amaçlarına göre en uygun ziyaretçiler ile bir araya getiriyor.

Etkinlik ve Aktiviteler

Firma oturumları, workshoplar, medikal eğitimler ve bilimsel aktiviteler ile expomed, sektörün her alan ve kademesinden karar vericileri aynı çatı altında topluyor.

Planlı ve Yapılandırılmış Bir Fuar

İlgili ürün gruplarının bir arada bulunması ile hedef kitlesi için cazibe merkezi haline gelen salonlar, daha verimli bir fuar deneyimi sunarak, katılımcıları daha fazla sayıda ilgili ziyaretçi ile buluşturuyor.

Teknoloji ve İnovasyon

Türkiye ve dünyadan en yeni teknoloji ve ürünleri sergileyen platformlar ile katılımcı ve ziyaretçilerini medikal dünyanın yarını ile buluşturuyor.

Sosyal Sorumluluk

Profesyonel bir platform olmanın ötesinde sosyal sorumluluk projeleri ve toplum yararına çalışmalarla Türkiye’deki sosyal yaşamına katkı sağlıyor.

Kariyer ve Network Olanakları

expomed, sunduğu kariyer platformları ile katılımcılarına her deneyim düzeyinden medikal sektör profesyoneli ile buluşma fırsatı sunuyor.

Yeni Bölümler

Elektro Medikal Ekipman ve Teknoloji, Görüntüleme Teknolojileri, Elektro Medikal Cihazlar, Ameliyathane Ekipmanları, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon.

Ortopedi ve Sarf Malzemeleri

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ürün ve Cihazları, Ortopedi Ürünleri, Tüketici Ürün ve Malzemeleri, Tek Kullanımlık Ürünler.

Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi

Hastane Mobilyaları, Muayene Koltuğu, İlaç Taşıma Arabaları, Tıbbi Amaçlı Gaz ve Gaz Sistemleri, Paslanmaz Çelik Hastane Donanımları.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It