21 Mart 2016

Esenyurt Reyap Hastanesi, elektrocerrahi koterlerinde Erbe’yi tercih etti

 

Çorlu’da hizmet veren Özel Reyap Hastanesi, Esenyurt’ta 250 yatak kapasitesi ile Nisan ayında hizmete açılıyor. 4 bin 747 metrekare alanda yükselen Özel Reyap Hastanesi Esenyurt projesinde 31 bin 254 metrekare kapalı alan bulunuyor. Özel Reyap Hastanesi Esenyurt’ta Acil Servis Hizmeti, Ambulans Hizmeti, Dahiliye, Çocuk, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Beyin Cerrahisi, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, KBB, Cildiye, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göz, Üroloji, Ortopedi, Fizik Tedavi, Psikiyatri, Gastroenteroloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Endokrin, Enfeksiyon Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında poliklinik hizmetleri verilecek. Özel Esenyurt Reyap Hastanesi bütün bu hizmetlerini hastalarına en kaliteli bir şekilde ulaştırmak için, tıbbi cihazlarına 2015 MEDICA’yı ziyaret ederek karar verdi. Üst düzey ameliyathanelere sahip olacak olan Özel Esenyurt Reyap Hastanesi elektrocerrahi koterlerinde tercihini, elektrocerrahide öncü olan ERBE’den yana yaptı. Özel Reyap Hastanesi yöneticileri, MEDICA’da ERBE’nin Türkiye Temsilci İstem Tıbbi Cihazlar yetkilileriyle el sıkıştı.

Alanında rakipsiz

İstem Tıbbi Cihazlar, konularında dünyanın lider firmalarının ürünlerinin Türkiye’deki satış ve teknik servis etkinliklerini 15 yılı aşkın süredir başarıyla ve güvenle yürütmekte. İstem Tıbbi Cihazlar, tıbbi alanlarda ihtiyaçları karşılayacak çok geniş bir ürün portföyüne sahip. 1847’den beri dünyanın sayılı koter üreticilerinden olan ERBE İstem kalitesiyle 3 yılı aşkın süredir Türkiye’de. Merkezi Almanya’da bulunan ERBE, Avrupa ve Amerika’daki şubeleriyle büyüyen başarısını birçok hastane ve kliniğe taşımayı başarmış bir firma. Bütün tıbbi branşlar ve bireysel ihtiyaçlar için en iyi sistemleri geliştirmeyi amaçlayan ERBE uluslararası platformda aldığı belgeler ile de kalite ve güvenilirliğini ispat etmiş, alanında rakipsiz bir firma olduğunu gözler önüne sermiş durumda.

Cerrahi uygulamalarda güvenin adı

Dünya devi ERBE Elektrocerrahi, Damar mühürleme, Argon plazma koagülasyon, Kryo cerrahi ve Waterjet cerrahi alanlarında son teknoloji, güncellenebilir cihazlarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmakta. ERBE hizmet verdiği tüm alanlardaki ürünlerine uygun, farklı özelliklere sahip aksesuar ve enstrümanlarıyla doktor ve hasta ihtiyaçları karşılamakta. ERBE, genel cerrahi, gastroentroloji, dermatoloji, jinekoloji ve üroloji gibi önemli cerrahi uygulamalarda güvenle tercih edilebilir.

ERBE’den Üst Düzey Elektrocerrahi VIO serisi 50C, 100C, 200S, 200D, 300S ve 300D olmak üzere 6 farklı ünite ve modüle sahip. ERBE, müşterilerine 50 Watt’tan 300 Watt’a kadar kesme, koagülasyon, hemostas ve devitalizasyon işlemleri yapan koter cihaz seçenekleri sunuyor. VIO serisi elektrocerrahide yüksek frekansta hızlı, güvenli, hassas kullanıma uygun olup aynı zamanda makul fiyat seçenekleriyle hizmette. Çeşitli tıbbi branşlara özgü upgrade özellikleri, el kumandası ve ayak pedalı ile kontrol edilebilme seçeneklerini doktor ve hasta memnuniyeti için bir araya getirmiştir.

Yeniliğin gücü VIO 3 çok yakında

ERBE’nin son geliştirdiği VIO 3, kullanıcı dostu ve akıllı yazılımı ile kullanıcılarına yeni standartlar sunmakta. ERBE VIO 3 tamamen kullanıcı istekleri doğrultusunda ERBE’nin 120’yi aşkın Ar-Ge çalışanı ve 400’den fazla aktif hastası ile geliştirilmiştir. ERBE, VIO 3 ile kullanıcılarını bilinen tüm standartların üstünde yeni bir teknoloji ile tanıştıracak.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It