24 Mart 2015

Gönül Dolusu Teşekkürler…

İlk sayımız sağlık sektörünün ve medikal firmaların büyük beğenisini kazandı. Bizi mutlu eden geri dönüşler işimizi doğru yaptığımızı gösteriyor.

 

İlk sayımız sağlık sektörünün büyük beğenisini kazandı. Bizi mutlu eden geri dönüşler işimizi doğru yaptığımızı gösteriyor. Okunur bir dergi olmak bize mutluluk veriyor ve motivasyonumuzu artırıyor.

 

Haberin mutfağında işten anlayan birisinin olması okunabilir bir dergi yapmanın en önemli unsuru. Medikal News olarak okurlarımıza her ay en iyi dergiyi hazırlamak için çalışacağız… İlk sayımızda bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alakaya gönül dolusu teşekkürlerimizle…

İlk sayımızdan sonra sektörün her kesiminden övgü dolu dönüşler aldık. Etimesgut Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Orhan Koç’un dergimiz ile ilgili olumlu sözleri ne kadar doğru bir iş yaptığımızın ifadesiydi. Sektördeki firmalardan aldığımız onlarca telefon bizi mutlu etti.

Son olarak MASSİAD tarafından düzenlenen, “Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” toplantısında 150’ye yakın sektör temsilcisine dergimiz Medikal News’i tanıttım. MASSİAD Başkanı Tolga Sözen’e, programda olmamasına rağmen şahsıma söz vermesinden dolayı teşekkür ederim. Dergimiz Medikal News sizlerin derginizdir. Bunu unutmayın.

 

İkinci sayımız ilk sayımızdan daha güzel ve dopdolu bir dergi oldu. Sektördeki firmaların ilgisini çekebilecek konularda çok sayıda röportaj yer alıyor dergimizde. TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz ve MASSİAD Başkanı Tolga Sözen’in röportajlarını mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Sektördeki son gelişmeler bu röportajlarda diyebilirim…

 

Sektördeki firmaların büyük bir çoğunluğu yıl içerisinde düzenlenen tıp kongrelerine stant açarak katılıyorlar. Düzenlenen kongrelerin çoğunu Kongre Takvimi bölümümüzde bulabilirsiniz. Aynı zamanda çok sayıda kongrenin haberlerine de bu sayımızda yer verdik.

Sektörel dergilerin önemi azımsanmayacak kadar büyük. Biz işimizin bilincindeyiz. Hem sağlık sektörüne hem medikal firmalara kendilerinden bir şey bulabilecekleri bir dergi hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Amacımız reklam alıp kâr etmek değil, amacımız sektöre güzel bir yayın kazandırmak. Bu mantık çerçevesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sektörün en iyi dergisini hazırlıyoruz diyebilirim. Bu konuda hiç tevazu göstermiyoruz. Her sayımız bir diğerinden güzel olacaktır. Doğru adreslere ulaşan dergimizle, reklam verenlere de geri dönüşler olmaktadır, olacaktır. Önerilerinize her zaman açığız.

 

Medikal sektör her geçen gün daha da kurumsallaşıyor. Tıbbi Cihaz Satış Merkezleri’nde “Sorumlu Müdür”, “Satış ve Tanıtım Elemanı” ile “Klinik Destek Elemanı” olarak çalışacak kişilerin, yeterlilik belgesi alması zorunlu hale geldi. Bu belgeleri almayan firmaların işi zor. Bu tür çalışmalar sektörün kalitesini yukarılara çıkarmakta, sektörde kurumsallaşmış firma sayısını artırmaktadır.

 

Medikal News olarak, Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Avrasya’nın lider Fuarı ekspoMED Eurasia’da 6. Holl’deyiz. Standımıza tüm dostlarımızı bekleriz.

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan ‘Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları’nın altıncısında da standımız var. Sektör temsilcilerini buradaki standımıza da bekleriz.

 

 

Yeni bir sayıda buluşmak dileğiyle,

Esen Kalın

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It