25 Aralık 2018

BAHÇECİ TÜP BEBEK TURQUALITY DESTEK PROGRAMINDA

hamdi bahceci

Bahçeci Tüp Bebek, global Türk markaları geliştirmek üzere oluşturulan Turquality Destek Programı’na girmeye hak kazanan ilk iki sağlık kuruluşundan biri oldu

 

Kapsamındaki firmaları sadece finansal değil, kurumsal ve operasyonel anlamda da destekleyen Turquality, birçok firmanın yer almak istediği bir platform.

Bahçeci Tüp Bebek; şirketleri global rekabetçi sektörlerde güçlü markalar yaratmaya teşvik eden Turquality’nin sağlık alanında, bu yıl ilkini açtığı programa ön incelemeler ve değerlendirmeler sonucunda dahil olmaya hak kazandı.

Bahçeci Tüp Bebek, global iştirakleri ve ülkemize kattığı sağlık turizmi faaliyetleriyle Turquality Destek Programı’nın kriterlerini karşılayarak, bu alanın ilklerinden oldu.

Bahçeci Tüp Bebek CEO’su Ahmet Hamdi Bahçeci, “Bir markanın Turquality Destek Programı’na dahil olabilmesi ve devlet desteği alabilmesi için kurumsallaşma ve markalaşma sürecini tamamlaması gerekiyor. Şirket, Turquality’nin belirlediği kriterleri karşılıyorsa ve uluslararası arenada güçlü bir marka olma potansiyeli taşıyorsa, programa alınıyor. Türkiye’de sağlık sektöründe bu yolda ilerleyen markalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

2019 yılına dair yatırımlarından da söz eden Hamdi Bahçeci, Türk ekonomisine kattıkları değerden bahsetti: “Şu an altı ülkede hizmet veren 12 merkezimizle, sektörde bölge lideriyiz. Önümüzdeki yıl Londra’da bir tüp bebek merkezi açıyoruz ve beş yıl içerisinde yeni yatırımlarımızı hayata geçirerek, Avrupa’nın en büyük tüp bebek merkezi zinciri olmak istiyoruz. 105 ülkede 50 bin bebeğe sahip olmanın gururunu yaşıyor ve üç yıl içinde bu rakamı 100 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Turquality Destek Programı’nın bu noktada bize önemli katkılar sağlayacağına ve global bir marka olma sürecimizi hızlandıracağına inanıyorum. Bu programdan alacağımız güç ve teşvikle, Türk sağlık sektörünü uluslararası arenada temsil edecek ve ekonomik değer yaratmaya devam edeceğiz.”

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It