9 Ekim 2017

Al-Kindi Hospital, Amman’daki yeni hastane projesi için ACENDIS’i tercih etti

AL KINDI 1

Al-Kindi Hospital, Ürdün’ün başkenti Amman’daki yeni hastane projesi için çözüm ortağı olarak ACENDIS’i tercih etti. Al-Kindi Hospital ve ACENDIS arasındaki yeni ortaklık, Amman, Ürdün’deki büyük hastane projesiyle start aldı. ACENDIS, Al-Kindi Hospital’ı Ürdün’ün başkentinde tam teşekküllü bir hastane olma yolunda desteklemeye devam ediyor. 2015 yılında inşa edilmeye başlanan yeni hastanenin 2019 yılının başlarında hizmete girmesi planlanmakta. Bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Al-Kindi Hospital, bariatrik cerrahi ameliyatları başta olmak üzere çeşitli sağlık dallarında hizmet verecek. 9 katlı hastanede 131 hasta yatağı, modern tıbbi ekipmanlarla donatılmış 5 yoğun bakım ünitesi ve 8 ameliyathane olacak. 33.000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu olan hastane Amman ve Ürdün için yeni bir referans olacak.

“En iyi hastane deneyimini sunmaya çalışıyoruz”

Başarı ve büyüme odaklı olan Al-Kindi Hospital ve ACENDIS uluslararası alanda faaliyet göstermektedir. Al-Kindi Hospital CEO’su ve Başkanı ve Genel, Laparoskopik G.I ve Bariatrik Cerrahi alanlarında uluslararası uzman olarak tanınmış Dr. Mohammad Khrais sayesinde her iki kurum da Ürdün’ün sağlık altyapısında iz bırakma şansına sahip olacak. Al-Kindi Hospital Başkanı & CEO’su Dr. Mohammad Khrais sektöre ait vizyonunu şöyle ifade etti: “Sağlık sektörünün en yüksek standartlarına göre nerede olduğumuzu ve performansımızı devamlı olarak takip ediyoruz. En iyi hasta deneyimini sunmaya çalışıyoruz.”

Bölgenin referans noktası

Al-Kindi Yönetim Başkanı Mühendis Mukhles Oden de şunları söyledi: “Al-Kindi Hospital medikal ve servis mükemmelliği için en modern ekipman ve süreçlerle bölgenin referans noktası olmayı vaad ediyor. Vizyonlarımız konusunda heyecan duymaktayız ve giderek büyüyen, kaliteli tıbbi hizmet sunma trendine yön vermek için sabırsızlanıyoruz.” Ortaklık için anlaşma imzalandıktan sonra; Eng. Mukhles Odeh, J.A. Awad, Dr. Mohammed Khrais, ACENDIS CEO’su Hasan Şahin, M. al-Btoush objektiflere poz verdiler.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It