26 Mart 2015

Acendis Farkıyla Heinen + Löwenstein Yoğun Bakım Ventilatörü Elisa

Modern mikro işlemci teknolojisi, kesin ölçüm teknikleri ve etkili teknolojileri ile elisa, ventilasyon tedavisinde kesinliği de beraberinde getirmekte.

 

Heinen + Löwenstein Yoğun Bakım Ventilatörü elisa yetişkinler ve bir yaşından itibaren veya 5 kilo vücut ağırlığına sahip çocuklar için geliştirilmiş bir yoğun bakım ventilatörü. Opsiyonel olarak 2 kilodan 6 kiloya kadar olan yenidoğan bebeklerin solunumunu desteklemek için de kullanılabilir. Modern mikro işlemci teknolojisi, kesin ölçüm teknikleri ve etkili teknolojileri ile elisa, ventilasyon tedavisinde kesinliği de beraberinde getirmekte.

Invaziv ve non-invaziv ventilasyon

Elisa tek bir cihazda invaziv ve non-invaziv ventilasyonu gerçekleştirebilmektedir. Spontan veya kontrollü non-invaziv ventilasyon stratejileri arasında seçim yapabilirsiniz. Elisa, ekspirasyon volümünü tam olarak ölçer ve otomatik kaçak kompenzasyonu ile donatılmıştır.

Maksimum esneklik ve hareketlilik

Dönebilen ve çıkartılabilen 12 inçlik renkli, dokunmatik ekranı kullanıcılara ayrı bir rahatlık sunmaktadır. Ayrıca cihaz, ventilatörün konumundan bağımsız olarak yatağa veya duvara monte edilebilmektedir. Cihazın trolleyi ve harici akkumulatörü de cihaza maksimum esneklik ve hareketlilik kazandırmakta.

Ek opsiyon

“CO2 monitoring” software opsiyonu ile main ve sidestream CO2 sensörlerinin kullanımıyla CO2 yoğunluğu ölçülebilir. İstenilen ünitelerdeki CO2 grafiğinin gösterebildiği gibi inspiratuar ve ekspiratuar CO2 yoğunluğu için de alarm sınırları ayarlanabilir.

Elisa tarafından sunulan avantajlar

Yoğun Bakım Monitörlü Ventilatörü, basınç ve volüm kontrolü- Volütravmaları engelleyen dinamik BiLevel Modu. Rystelectasisi azaltan yenilikçi Pre-Oxygenation Fonksiyonu. Otomatik hasta tespiti (APD). Kapsamlı güvenlik ve hijyenik konsepti. Kullanım kolaylığı sağlayan özel yazılım. Çocuk, yetişkin ve yenidoğanlarda kullanım imkânı. En az 60 dakikalık operasyonlar için kullanılabilen entegre batarya. Dönebilen ve çıkartılabilen 12” renkli dokunmatik ekran-Türkçe kullanım özelliği.

 

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It