7 Kasım 2017

Academic Hospital, European Property Awards’da ‘En İyi Hastane Mimarisi ve İç Mimarisi’ ödüllerine layık görüldü

1

Academic Hospital, European Property Awards’da ‘En İyi Hastane Mimarisi ve İç Mimarisi’ ödüllerine layık görüldü. Ödül, Londra’da Lancaster Otel’de düzenlenen törenle Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak ve hastanenin mimarı Arto Uysun’a takdim edildi.

2015 yılından bu yana kurumsal yenilenme çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak bu seçkin ödülün en az hizmet verdikleri hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti kadar değerli olduğunu belirterek projede emeği geçen herkese ve Ödül jürisine şükranlarını sundu.

70 endüstri uzmanının oluşturduğu bağımsız bir jüri tarafından verilen ve değerlendirmede kalite, hizmet, yenilikçilik, özgünlük ve sürdürülebilirliğe bağlılık temaları doğrultusunda “‘En İyi Hastane Mimarisi ve İç Mimarisi’ ödülü Academic Hospital’a verildi.

Bu seçkin ödülün üstlendikleri hizmet sorumluluğunu bir kat daha artırdığını söyleyen Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, Academic Hospital ailesinin hizmet çıtasını daha da yükselteceğini, ulusal ve uluslararası planda yeni başarı öyküleriyle ülkemizi onurlandırmaya devam edeceğini dile getirdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It