25 Ocak 2018

AbbVie Türkiye’ye AVA Digital Awards’tan Platin Ödül

1516884771_AbbVie_Logo

Uzmanlığını ve yenilikçiliğe yönelik benzersiz yaklaşımını kullanarak dünyanın en ciddi ve karmaşık bazı hastalıklarına yönelik ileri tedaviler geliştirmek ve tıbbın hizmetine sunmak amacıyla faaliyet gösteren ve bu yıl kuruluşunun 5.yılını kutlayan global biyofarma şirketi AbbVie, hasta odaklı bakış açısıyla toplumda fark yaratacak ve hastalara çözüm üretecek projeleri hayata geçiriyor.

AbbVie Türkiye geçtiğimiz yıl, kurumsal bilinirliğini artırmak, hasta ve hasta yakınlarını hastalıklar ile ilgili bilinçlendirmek ve doğru bilgiye ulaşabildikleri güvenilir bir kaynak yaratmak amacıyla sosyal medya platformlarını oluşturdu. Özellikle hepatit C, inflamatuvar bel ağrısı, hidradenit(HS) ve sedef hastalıklarına yönelik bilgilendirme çalışmaları ile toplumda fark yaratan projeleri hayata geçirdi.

2013 yılından bu yana hasta odaklı projelerle yeni ödüller almaya devam eden AbbVie Türkiye, son olarak Portal Grup işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmalar dijital iletişimde köklü ödüllerden biri olan AVA Digital Awards’ta platin ödül kazandı.

Yenilikçi odağıyla, hastaların yaşamlarında iz bırakmayı hedefleyen, AbbVie Türkiye, Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube ve Instagram sayfaları üzerinden sosyal medya iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It